O kancelarii

Non ex regula ius sumatur, sed ex iure quod est regula fiat

Kancelaria specjalizuje się w następujących gałęziach prawa: prawo cywilne, prawo odszkodowawcze i ubezpieczeniowe, prawo spółdzielcze, prawo pracy, prawo handlowe, prawo upadłościowe, prawo administracyjne, prawo farmaceutyczne, prawo rodzinne, prawo karne oraz podatkowe. Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić współpracę ze specjalistami z zakresu prawa rosyjskiego, ukraińskiego oraz brytyjskiego.
 
Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych zarówno w ramach pomocy doraźnej jak i stałej obsługi prawnej. Świadczymy również pomoc prawną na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.
 
Wychodząc naprzeciw naszym Klientom opracowaliśmy ofertę obsługi prawnej będącej efektem doświadczenia zdobytego we współpracy z klientami indywidualnymi, jak i  biznesowymi.
 
W oparciu o profesjonalny zespół specjalistów zapewnimy Państwu gwarancję skutecznej ochrony Państwa interesów w relacjach z klientami, partnerami biznesowymi oraz współpracownikami i zleceniodawcami.
 
Mając świadomość tego, iż nie każdy z klientów jest w stanie pokryć koszty pomocy prawnej zespół naszej Kancelarii angażuje się również w inicjatywę świadczenia pomocy nieodpłatnej w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi, powołując do życia Fundację Certus.